שעון יד MICHAEL KORS - מייקל קורס MK3738
מידע מקצועי

שעון יד לאישה – מתנה מפנקת

הידעתם כי עד המאה ה-19 כל עיר באירופה מדדה זמן באופן שונה? כך יצא כי היית יכול לבקר בלונדון ואז בליברפול ולהיית כפוף לזמנים שונים לחלוטין? אם כן מה הביא לכך שהזמנים נמדדו בצורה דומה לכל אורך אירופה וארצות הברית? התשובה היא שפיתוח הרכבות הוא אשר הביא לשינוי הגדול.

מרגע שבו היה צריך ליצור לוחות זמנים אחידים אימצו המדינות השונות זמנים אחידים וזה יצר שינוי עמוק ומהותי באורח החיים שלנו.

מאז חלף זמן רב אך החשיבות של השעון נותרה כשהייתה וניתן לקבוע בצורה נחרצת כי כיום יש קושי עצום להסתדר ללא שעון.

כאשר אנו צריכים לזכור כי שעון הוא פריט עיצובי מן המעלה הראשונה ויש לו השפעה גדולה על המראה שלנו. לכן לא סתם אומרים כי שעון יד לאישה – מתנה מפנקת וזהו משהו שלא נתון לויכוח.

האם לתת לאישה לבחור את השעון או לקנות אותו בהפתעה?

כאשר אנחנו מדברים על כך כי שעון יד לאישה – מתנה מפנקת אנו צריכים לקחת בחשבון כי יש משמעות לא רק לשאלה איזה מתנה אנו נותנים אלא גם איך אנחנו נותנים אותה.

גם אם תתנו את המתנה היפה ביותר בעולם בת הזוג שלכם תתאכזב מאוד אם לא תשקיעו בשאלה איך אתם נותנים את המתנה.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לתת את המתנה בהפתעה. ברגע שתתנו מתנה בהפתעה מבלי לגלות לבת הזוג כי אתם עומדים לתת את השעון ההנאה שלה מן המתנה תהיה הרבה יותר גדולה וזה יראה לה כמה היא חשובה לכם וכמה אכפת לכם ממנה וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.

האם אני צריך לקנות את השעון היקר ביותר?

כמובן שאי אפשר להתעלם מכך כי יש משמעות אדירה גם לשאלה איזה שעון אתם נותנים ואם אתם נותנים שעון פשוט הדבר יעשה אפקט הרבה פחות גדול מאשר אם אתם נותנים שעון יותר מיוחד.

עם זאת, אנו חייבים לציין כי אין דבר אומר שאתם צריכים לתת את השעון היקר ביותר. אתם צריכים למצוא את דרך האמצע בין שעון יד לנשים יוקרתי ובין מחיר שמתאים לכיס שלכם.

אין ספק כי עצם מתן המתנה הוא הדבר המרגש והוא אשר יבטיח כי בת הזוג שלכם תהיה מאושרת ותעריך מאוד את המתנה שלכם וזהו משהו שאין עליו עוררין או מחלוקת ומשהו שאתם חייבים לחשוב עליו לעומק.

עשוי לעניין אותך: שעוני מייקל קורס | שעונים לאישה

המשיכו בקריאה: אילו סוגי שעוני יוקרה יש? >>